Atribuită
Anunț de participare
“ SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI RADIOLOGIC”
- Număr anunț
- CN1058171
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Tulcea (CUI 4026712)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50421200-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului radiologic (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466.000 RON
- Valoare atribuită
- 813.456 RON
- Data publicării
- 04.08.2023 10:45
- Anunț de atribuire
- CAN1113111
- Termen limită
- 11.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1186787
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini RMN.docx.p7s
- FisaDate_DF1186787.pdf
- formulare si modele de documete.doc.p7s
- Model Acord-Cadru ,Contract Subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL CUI RO 12924986
Valoare atribuită
813.456 RON
din 466.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro