Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 82,4% sub estimat

Spectrometru de masa cu ioni secundari

Număr anunț
CN1058164
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
NANOSYSTEMS MC SRL (CUI 36738492)
Cod CPV
38433100-0 · Spectrometre de masa (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.828.959,55 RON
Valoare atribuită
498.000 RON 82,4% sub estimat
Data publicării
06.08.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1115836
Termen limită
13.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 152-483596
Documentație de atribuire
DF1186702

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NANOSYSTEMS MC SRL CUI RO36738492

Valoare atribuită

498.000 RON

din 2.828.959,55 RON estimat 82,4%

Adjudecat la 17,6% din estimat · economie 2.330.959,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.