Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 84,3% sub estimat

Sistem de calcul pentru simulari

Număr anunț
CN1058268
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
VERASYS INTERNATIONAL SRL (CUI 15565607)
Cod CPV
30211100-2 · Supercomputer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
866.159,88 RON
Valoare atribuită
136.234,29 RON 84,3% sub estimat
Data publicării
10.08.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1116728
Termen limită
18.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 154-491263
Documentație de atribuire
DF1187126

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRO SYS S.R.L. CUI RO 7706497
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

136.234,29 RON

din 866.159,88 RON estimat 84,3%

Adjudecat la 15,7% din estimat · economie 729.925,59 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.