Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 52,2% sub estimat

Furnizare azot lichid,închiriere rezervor criogenic

Număr anunț
CN1058248
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111800-3 · Azot lichid (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
941.076 RON
Valoare atribuită
449.856 RON 52,2% sub estimat
Data publicării
09.08.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1115147
Termen limită
14.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 154-486496
Documentație de atribuire
DF1187086

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
TREIRO SRL CUI RO 10813353

Valoare atribuită

449.856 RON

din 941.076 RON estimat 52,2%

Adjudecat la 47,8% din estimat · economie 491.220 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.