Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,4% sub estimat

Motorina combustibil/motorina generator

Număr anunț
SCN1112567
Autoritate contractantă
Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
572.755,50 RON
Valoare atribuită
438.556,79 RON 23,4% sub estimat
Data publicării
16.08.2022 11:44
Anunț de atribuire
SCNA1079582
Termen limită
31.08.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1151643

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (23)

Estimat: 572.755,50 RON Adjudecat: 438.556,79 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Agentia Bihor 1.105 RON Anulat
2 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Agentia Sucea… 1.683 RON Anulat
3 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Agentia Galati 255 RON Anulat
4 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Agentia Bacau 1.105 RON Anulat
5 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Agentia Maram… 306 RON Anulat
6 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Agentia Sibiu 255 RON Anulat
7 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Agentia Braila 1.385,50 RON Anulat
8 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Agentia Praho… 1.156 RON Anulat
9 Motorină combustibil pentru generator cu livrare Agenția Gorj 62.186 RON ALMATAR TRANS 43.969,16 RON ↓29,3%
10 Motorină combustibil pentru generator cu livrare Centrul de per… 4.258,50 RON ALMATAR TRANS 3.011,01 RON ↓29,3%
11 Motorină combustibil pentru centrala termica cu livrare Centrul… 37.315 RON ALMATAR TRANS 26.383,90 RON ↓29,3%
12 Motorină combustibil pentru centrala termica cu livrare Centrul… 343.077 RON ALMATAR TRANS 284.837,62 RON ↓17,0%
13 Motorină combustibil pentru generator cu livrare Centrul de per… 2.924 RON ALMATAR TRANS 2.067,44 RON ↓29,3%
14 Motorină combustibil pentru centrala termica cu livrare Directi… 77.120,50 RON ALMATAR TRANS 60.886,73 RON ↓21,0%
15 Motorină combustibil pentru generator cu livrare Directia Tehni… 5.992,50 RON ALMATAR TRANS 4.237,05 RON ↓29,3%
16 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Sucursala reg… 3.315 RON Anulat
17 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Sucursala reg… 4.428,50 RON Anulat
18 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Sucursala reg… 5.159,50 RON Anulat
19 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Sucursala reg… 2.210 RON Anulat
20 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Sucursala reg… 204 RON Anulat
21 Motorină combustibil pentru centrale termica cu livrare Vila Sn… 9.324,50 RON ALMATAR TRANS 8.644,36 RON ↓7,3%
22 Motorină combustibil pentru generator cu ridicare Vila Snagov 1.598 RON Anulat
23 Motorină combustibil pentru generator cu livrare Vila Poiana St… 6.392 RON ALMATAR TRANS 4.519,52 RON ↓29,3%

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

438.556,79 RON

din 572.755,50 RON estimat 23,4%

Adjudecat la 76,6% din estimat · economie 134.198,71 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.