Atribuită
Anunț de participare
Reactivi pentru analizorul automat de markeri cardiaci tip Pathfast
- Număr anunț
- CN1058211
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.279.676,60 RON
- Valoare atribuită
- 8.859.870 RON
- Data publicării
- 09.08.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116421
- Termen limită
- 15.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 154-490426
- Documentație de atribuire
- DF1186860
Documente
Documentația de atribuire
- CS Reactivi pathfast.pdf.p7s
- DECLARATIA ART. 21.pdf.p7s
- FisaDate_DF1186860.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
8.859.870 RON
din 5.279.676,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro