Atribuită
Anunț de participare
,,Intretinere curenta pe timp de iarna -DRDP-Constanta –SDN Tulcea - Acord cadru 4 ani
- Număr anunț
- CN1058200
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- VINCI GROUP AG S.R.L. (CUI 33607530)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.666.382,71 RON
- Valoare atribuită
- 49.357.818,09 RON
- Data publicării
- 06.08.2023 17:01
- Anunț de atribuire
- CAN1128284
- Termen limită
- 12.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 152-484697
- Documentație de atribuire
- DF1186954
Documente
Documentația de atribuire
- Acord Cadru-model.pdf.p7s
- Caiet sarc. -desz TL.pdf.p7s
- Contract subs-model.pdf.p7s
- FisaDate_DF1186954.pdf
- Form -desfas tarif.xlsx.p7s
- Form Prop Fin.xls.p7s
- Formulare.doc.p7s
- Form vechime utilaje.odt.p7s
- GBE emisa de societate de asigurari.docx.p7s
- GPL emisa de institutie de credit.docx.p7s
- GPL emisa de societate de asigurari.docx.p7s
- SGBE emisa de institutie de credit.docx.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VINCI GROUP AG S.R.L. CUI 33607530
Terți susținători 1
DACIA ASPHALT S.R.L. CUI 36158690
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GEVAL COM STRADE S.R.L. CUI 43291639
Asociați 1
VERIZON ART SRL CUI RO34378400
Terți susținători 1
GECA IMPEX P.M. SRL CUI RO 15071050
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Valoare atribuită
49.357.818,09 RON
din 47.666.382,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro