Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,8% sub estimat
Acord cadru - Medicamente Program National de Sanatate Mintala, Subprogramul P11.2 - Tulburare depresiva majora; Medicamente antivirale de uz sistemic
- Număr anunț
- CN1058366
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.064.659,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.950.200 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2023 19:04
- Anunț de atribuire
- CAN1114086
- Termen limită
- 13.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 155-495949
- Documentație de atribuire
- DF1187383
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 3.950.200 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ESKETAMINUM 28 MG SPRAY NAZAL, SOLUTIE | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,MEDIPLUS EXIM SRL,FILDAS TRADING S.R.L. | 3.944.400 RON |
| 2 | EMTRICITABINUM+TENOFOVIRUM DISOPROXIL 200 mg/245 mg | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,MEDIPLUS EXIM SRL | 5.800 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILDAS TRADING SRL CUI RO 4851409
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Valoare atribuită
3.950.200 RON
din 4.064.659,20 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 114.459,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.