Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
„Servicii de întreținere a culoarelor de trecere a LEA care trec prin zone cu vegetație arboricolă”
- Număr anunț
- CN1058369
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- NICA GREEN SOLUTIONS S.R.L. (CUI 25932379)
- Cod CPV
- 77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.780.012 RON
- Valoare atribuită
- 1.759.538,70 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2023 08:03
- Anunț de atribuire
- CAN1116839
- Termen limită
- 25.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187381
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NICA GREEN SOLUTIONS S.R.L. CUI RO25932379
Valoare atribuită
1.759.538,70 RON
din 1.780.012 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 20.473,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.