Atribuită
Anunț de participare
SERVER - Proiect: 101101212 — 2022-RO-TEN — EUAF-2022-TA
- Număr anunț
- CN1058360
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.241,43 RON
- Valoare atribuită
- 25.240 RON
- Data publicării
- 09.08.2023 17:36
- Anunț de atribuire
- CAN1116476
- Termen limită
- 13.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187338
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
25.240 RON
din 25.241,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro