Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziția contractului de execuție lucrări, inclusiv serviciul de proiectare (PAC, PT, DDE, asistență tehnică) pentru obiectivul de investiții "Reabilitarea rețelelor termice secundare și contorizarea la nivel de scară pentru municipiul Constanța – Etapa IV"
- Număr anunț
- CN1058348
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
- Furnizor / câștigător
- ELSACO ELECTRONIC SRL (CUI 7464520)
- Cod CPV
- 45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.614.032,11 RON
- Valoare atribuită
- 117.516.000 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1119615
- Termen limită
- 18.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 155-492347
- Documentație de atribuire
- DF1180841
Documente
Documentația de atribuire
- Acord contractual.pdf
- Anexa 1 CS ETAPA IV.pdf
- ANEXA 1 experti factor de evaluare.pdf
- Anexa 2 CS ETAPA IV.pdf
- Anexa 3 CS ETAPA IV.pdf
- Caiet de sarcini ETAPA IV.pdf
- CU SF etapa 4.pdf
- Factorii de evaluare si acordarea punctajului.pdf.p7m
- FisaDate_DF1180841.pdf
- FORMULAR DE PROPUNERE TEHNICA.docx.p7m
- Formulare.doc.p7m
- Grafic esalonare plati.pdf
- Piese desenate Etapa IV.7z.p7m
- SF.7z.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ELSACO ELECTRONIC SRL CUI RO 7464520
Asociați 1
SICOR SRL CUI 1583360
Valoare atribuită
117.516.000 RON
din 117.614.032,11 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 98.032,11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.