Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,8% sub estimat
Spectrometru WDS
- Număr anunț
- CN1058309
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- NANOSYSTEMS MC SRL (CUI 36738492)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 972.008,09 RON
- Valoare atribuită
- 186.935 RON 80,8% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116653
- Termen limită
- 19.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 154-487729
- Documentație de atribuire
- DF1187273
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NANOSYSTEMS MC SRL CUI RO36738492
Valoare atribuită
186.935 RON
din 972.008,09 RON estimat
80,8%
Adjudecat la 19,2% din estimat · economie 785.073,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.