Atribuită
Anunț de participare
Furnizare combustibil (benzina si motorina) pe bază de bonuri valorice
- Număr anunț
- CN1058305
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.781.512,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.730.943 RON
- Data publicării
- 10.08.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1114992
- Termen limită
- 08.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 154-487351
- Documentație de atribuire
- DF1187056
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet-de-sarcini-motorina-semnat.pdf.p7m
- Clauze-contractuale-obligatorii-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1187056.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AUTOVEST SRL CUI RO 6836324
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
4.730.943 RON
din 3.781.512,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro