Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat

Furnizare Echipamente de simulare medicala pentru proiectul “Modificarea, extinderea şi echiparea infrastructurii educaţionale (corp B) - C6 din planul cadastral al Universităţii Ovidius din Constanţa”, Cod SMIS: 124487, Contract finanţare nr. 4642/22.08.2019, Program Operațional Regional 2014-2020

Număr anunț
CN1058297
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
MEDICAL SIMULATOR PROJECTS SRL (CUI 37775472)
Cod CPV
34150000-3 · Simulatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483.630 RON
Valoare atribuită
465.300 RON 3,8% sub estimat
Data publicării
10.08.2023 15:01
Anunț de atribuire
CAN1113904
Termen limită
13.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 154-490741
Documentație de atribuire
DF1187091

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 483.630 RON Adjudecat: 465.300 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 A Simulatoare pentru obstetrică ginecologie şi neonatologie-Sim… 8.460 RON Anulat
2 B Simulatoare pentru obstetrică ginecologie şi neonatologie-Sim… 465.300 RON MEDICAL SIMULATOR PROJECTS 465.300 RON
3 C Simulatoare pentru obstetrică ginecologie şi neonatologie-Cap… 9.870 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

465.300 RON

din 483.630 RON estimat 3,8%

Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 18.330 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.