Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat
Achizitionare microbuz electric
- Număr anunț
- CN1058287
- Autoritate contractantă
- COMUNA MICULA (CUI 3897297)
- Furnizor / câștigător
- PACIFIC TUR SRL (CUI 15712368)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230.675 RON
- Valoare atribuită
- 1.165.600 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2023 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1118261
- Termen limită
- 31.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 154-490961
- Documentație de atribuire
- DF1187326
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PACIFIC TUR SRL CUI RO 15712368
Valoare atribuită
1.165.600 RON
din 1.230.675 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 65.075 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.