Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,2% sub estimat
Manusi nesterile uf din nitril nepudrate
- Număr anunț
- CN1058444
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.771.840 RON
- Valoare atribuită
- 5.550.249 RON 43,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1121155
- Termen limită
- 25.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 156-499005
- Documentație de atribuire
- DF1187496
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini manusi nitril nepudrate.pdf.p7s
- FisaDate_DF1187496.pdf
- FORMULARE -3.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
- Model - Propunere tehnica produse.docx.p7s
DUAE
Participanți · 14 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MED - AL TRADING SRL CUI RO 24838560
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TZMO ROMANIA S.R.L. CUI RO 9693687
Valoare atribuită
5.550.249 RON
din 9.771.840 RON estimat
43,2%
Adjudecat la 56,8% din estimat · economie 4.221.591 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.