Atribuită
Anunț de participare
Instalatie auxiliara multifunctionala pentru cisterna 2 bucati
- Număr anunț
- SCN1112713
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Ecologie, Peisagistica si Salubrizare Urbana (CUI 44297796)
- Furnizor / câștigător
- MASCHINENBAU INDUSTRY SRL (CUI 33239200)
- Cod CPV
- 50117100-9 · Servicii de conversie a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638.655,46 RON
- Valoare atribuită
- 638.655 RON
- Data publicării
- 18.08.2022 08:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1081971
- Termen limită
- 14.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1156880
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MASCHINENBAU INDUSTRY SRL CUI 33239200
Valoare atribuită
638.655 RON
din 638.655,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro