Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Acord cadru - Servicii pentru productia agricola - toamna 2023 – 3 loturi
- Număr anunț
- CN1058509
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare Dezvoltare Agricola - Teleorman (CUI RO3124704)
- Furnizor / câștigător
- AGROVENA SRL (CUI 31089114)
- Cod CPV
- 77110000-4 · Servicii privind productia agricola (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463.400 RON
- Valoare atribuită
- 440.000 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 16.08.2023 08:52
- Anunț de atribuire
- CAN1115997
- Termen limită
- 28.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187707
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Adjudecat: 440.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : Servicii de semanat rapita | — | S.C. AGROVENA S.R.L. | 237.500 RON |
| 2 | : Servicii de recoltat | — | S.C. AGROVENA S.R.L. | 202.500 RON |
| 3 | : Servicii de transport | — | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROVENA SRL CUI RO31089114
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGROVENA SRL CUI RO31089114
Valoare atribuită
440.000 RON
din 463.400 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 23.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.