Atribuită
Anunț de participare
„Sistem de comunicații IP”
- Număr anunț
- CN1046168
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- MARCTEL - S.I.T. SRL (CUI 10453050)
- Cod CPV
- 35700000-1 · Sisteme electronice militare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.682.353 RON
- Valoare atribuită
- 1.820.200 RON
- Data publicării
- 19.08.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1095285
- Termen limită
- 22.09.2022 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 160-457764
- Documentație de atribuire
- DF1156914
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MARCTEL - S.I.T. SRL CUI RO 10453050
Valoare atribuită
1.820.200 RON
din 1.682.353 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro