Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,9% sub estimat

FURNIZARE ECHIPAMENTE SI DOTARI în cadrul proiectului „Reabilitare, modernizare, extindere si dotare Ambulatoriu din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Giurgiu”, COD SMIS 126122” LOTURI ,2,4

Număr anunț
CN1058463
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560.672,79 RON
Valoare atribuită
443.346,85 RON 20,9% sub estimat
Data publicării
13.08.2023 15:01
Anunț de atribuire
CAN1115043
Termen limită
18.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 156-497519
Documentație de atribuire
DF1187520

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 560.672,79 RON Adjudecat: 443.346,85 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 APARATURA MEDICALA - TRUSE MEDICALE 169.909,32 RON ANDCOR 169.888 RON
4 APARATURA MEDICALA - DISPOZITIVE INREGISTRARE SI EXPLORARE 390.763,47 RON PROTON IMPEX 2000 273.458,85 RON ↓30,0%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ANDCOR SRL CUI RO 7343413
Asociați 2
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDCOR SRL CUI RO 7343413
Terți susținători 1
INTRAMED SRL CUI RO 15834233
Subcontractanți 2
ARGUS OPTIK SRL CUI RO 18103793
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
BROKMED SRL CUI RO 24109723

Valoare atribuită

443.346,85 RON

din 560.672,79 RON estimat 20,9%

Adjudecat la 79,1% din estimat · economie 117.325,94 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.