Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 55,5% sub estimat

CONTRACT PRESTARI SERVICII EXPL OSF 1

Număr anunț
CN1058526
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ADRISIM FOREST TRANS S.R.L. (CUI 26679283)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357.516 RON
Valoare atribuită
159.106 RON 55,5% sub estimat
Data publicării
16.08.2023 11:41
Anunț de atribuire
CAN1112697
Termen limită
04.09.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1187650

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (8)

Estimat: 357.516 RON Adjudecat: 159.106 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ZATOACA 19.845 RON Anulat
2 SALTAVA 20.281 RON Anulat
3 SALTAVA 1 13.995 RON Anulat
4 CAPIDAVA1 159.106 RON ADRISIM FOREST TRANS 159.106 RON
5 STELNICA 41.394 RON Anulat
6 STELNICA 1 13.001 RON Anulat
7 HARSOVA 40.643 RON Anulat
8 HARSOVA 1 49.251 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

159.106 RON

din 357.516 RON estimat 55,5%

Adjudecat la 44,5% din estimat · economie 198.410 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.