Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 74,5% sub estimat

Inchiriere de autovehicule pe termen lung prin leasing operational, inclusiv fleet management pentru E-Distributie Muntenia SA, E-Distributie Banat SA, E- Distributie Dobrogea SA

Număr anunț
CN1046244
Autoritate contractantă
RETELE ELECTRICE ROMANIA S.A. (CUI RO14507322)
Furnizor / câștigător
ALD Automotive SRL (CUI 21295044)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110.717.995,25 RON
Valoare atribuită
28.256.453,90 RON 74,5% sub estimat
Data publicării
20.08.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1103150
Termen limită
14.10.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 161-459919
Documentație de atribuire
DF1156849

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

28.256.453,90 RON

din 110.717.995,25 RON estimat 74,5%

Adjudecat la 25,5% din estimat · economie 82.461.541,35 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.