Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare produse – “ antiseptice sI dezinfectante-
- Număr anunț
- CN1058634
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- AXIA MEDICAL SRL (CUI 20169480)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 906.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.622.750 RON
- Data publicării
- 20.08.2023 09:00
- Anunț de atribuire
- CAN1120092
- Termen limită
- 05.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 161-510943
- Documentație de atribuire
- DF1187976
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI Antiseptice si dezinfectante bun-semnat.doc.p7m
- CLAUZE CONTRACTUALE-semnat.zip.p7m
- FisaDate_DF1187976.pdf
- FORMULARE-semnat.doc.p7m
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.622.750 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DEZINFECTANT PENTRU DEZINFECTIA DE NIVEL INALT A SUPRAFETELOR C… | — | AXIA MEDICAL SRL 13 contracte | 1.331.000 RON |
| AXIA MEDICAL SRL · contract 1111 · 08.04.2024 | 66.550 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 142 · 29.01.2025 | 26.620 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 411 · 07.02.2024 | 36.300 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 735 · 06.03.2025 | 24.200 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 2439 · 13.09.2024 | 26.620 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 1209 · 04.04.2025 | 62.920 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 1919 · 03.07.2024 | 26.620 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 2796 · 07.10.2024 | 12.100 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 1872 · 22.05.2025 | 188.760 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 3625 · 24.11.2025 | 60.500 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 3158 · 08.11.2024 | 42.350 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 2 · 09.01.2026 | 31.460 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract AC-1 · 09.01.2024 | 726.000 RON | |||
| 2 | DEZINFECTANT PE BAZĂ DE CLOR (TABLETE) | — | AXIA MEDICAL SRL 13 contracte | 291.750 RON |
| AXIA MEDICAL SRL · contract 3 · 09.01.2026 | 5.400 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract AC-2 · 09.01.2024 | 180.000 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 412 · 07.02.2024 | 9.000 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 1112 · 08.04.2024 | 13.500 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 1920 · 03.07.2024 | 4.950 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 2438 · 13.09.2024 | 4.950 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 2797 · 07.10.2024 | 3.000 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 3159 · 08.11.2024 | 6.450 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 143 · 29.01.2025 | 6.000 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 736 · 06.03.2025 | 3.000 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 1210 · 04.04.2025 | 12.000 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 1873 · 22.05.2025 | 36.000 RON | |||
| AXIA MEDICAL SRL · contract 3626 · 24.11.2025 | 7.500 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXIA MEDICAL SRL CUI 20169480
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ECOLAB SRL CUI RO 10543381
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
KLINTENSIV S.R.L. CUI RO29359178
Valoare atribuită
1.622.750 RON
din 906.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro