Atribuită Anunț de participare

Achiziția unui vehicul nepoluant (inclusiv statie de incarcare electrica aferenta) în cadrul proiectului „Achiziție microbuz nepoluant în Comuna Răchiți, Județul Botoșani”, conform Planului Național de Redresare și Reziliență, Componenta 10- Fondul Local I.1.1- Înnoirea parcului de vehicule destinate transportului public

Număr anunț
CN1058617
Autoritate contractantă
COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
Furnizor / câștigător
PACIFIC TUR SRL (CUI 15712368)
Cod CPV
34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.230.675 RON
Valoare atribuită
1.230.675 RON
Data publicării
19.08.2023 17:01
Anunț de atribuire
CAN1116791
Termen limită
25.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 160-507949
Documentație de atribuire
DF1188151

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PACIFIC TUR SRL CUI RO 15712368

Valoare atribuită

1.230.675 RON

din 1.230.675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.