Atribuită
Anunț de participare
Servicii de consultanță pentru realizarea unui proces de colectare și evaluare a feedback-ului multi-sursă, prin intermediul unei aplicații informatice
- Număr anunț
- CN1058598
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
- Furnizor / câștigător
- APT NEW BUSINESS SOLUTIONS SRL (CUI 25752858)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare atribuită
- 80.000 RON
- Data publicării
- 17.08.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115685
- Termen limită
- 18.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187751
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APT NEW BUSINESS SOLUTIONS SRL CUI RO25752858
Valoare atribuită
80.000 RON
din 80.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro