Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,8% sub estimat
Murături și rădăcinoase 2023
- Număr anunț
- CN1058590
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- AMA FRUCT CP SRL (CUI 28103545)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.175 RON
- Valoare atribuită
- 61.004,32 RON 24,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.08.2023 09:54
- Anunț de atribuire
- CAN1114241
- Termen limită
- 19.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1187869
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 81.175 RON Adjudecat: 61.004,32 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Murături | 23.555 RON | AMA FRUCT CP | 19.186 RON ↓18,5% |
| 2 | Rădăcinoase | 57.620 RON | AMA FRUCT CP | 41.818,32 RON ↓27,4% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Valoare atribuită
61.004,32 RON
din 81.175 RON estimat
24,8%
Adjudecat la 75,2% din estimat · economie 20.170,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.