Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,5% sub estimat
Achiziția de mobilier pentru proiectul “CONSOLIDAREA, REABILITAREA, EXTINDEREA (CU MODIFICAREA REGIMULUI GENERAL DE ÎNALTIME LA SP+P+2), MODERNIZAREA ȘI DOTAREA COMPLEXULUI DE CERCETARE ȘI ACTIVITĂTI CONEXE SFÂNTUL IERARH CALINIC", cod SMIS 123541
- Număr anunț
- CN1058571
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.868.985 RON
- Valoare atribuită
- 2.451.550 RON 14,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1116993
- Termen limită
- 26.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 160-505897
- Documentație de atribuire
- DF1187904
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Fisa de date punctaj mobilier Calinic.docx.p7s
- Caiet de sarcini mobilier Calinic.docx.p7s
- Contract mobilier Calinic.doc.p7s
- FisaDate_DF1187904.pdf
- Sectiunea Formulare mobilier Calinic.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DIGITAL GRAFIX GRUP SRL CUI RO 15456472
Valoare atribuită
2.451.550 RON
din 2.868.985 RON estimat
14,5%
Adjudecat la 85,5% din estimat · economie 417.435 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.