Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Achiziția de mobilier, table magnetice, aviziere, jaluzele, stingatoare pentru proiectul “REABILITARE ȘI MODERNIZARE SPAȚII ÎNVĂȚĂMÂNT - CORPURI D(C5-6), E(C4) și F(C11) DIN COMPLEXUL FACULTĂȚILOR CU PROFIL ELECTRIC” SMIS 123507

Număr anunț
CN1058568
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
681.812,87 RON
Valoare atribuită
678.489 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
19.08.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1115543
Termen limită
25.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 160-508253
Documentație de atribuire
DF1187906

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430

Valoare atribuită

678.489 RON

din 681.812,87 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 3.323,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.