Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

Reactivi de laborator - Reactivi si determinari gaze, electoliti si cooximetrie compatibili cu analizorul Gastat 735

Număr anunț
CN1058562
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.875.000 RON
Valoare atribuită
1.830.000 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
19.08.2023 11:01
Anunț de atribuire
CAN1115532
Termen limită
25.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 160-507406
Documentație de atribuire
DF1187868

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373

Valoare atribuită

1.830.000 RON

din 1.875.000 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 45.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.