Atribuită Anunț de participare

Sistem digital integrat de microscopie pentru invatamant format din 15 microscoape cu camera integrata si accesorii proiectie imagine

Număr anunț
CN1058546
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
38510000-3 · Microscoape (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357.033,76 RON
Valoare atribuită
357.000 RON
Data publicării
18.08.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1115723
Termen limită
20.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 159-504121
Documentație de atribuire
DF1187833

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

357.000 RON

din 357.033,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.