- Număr anunț
- CN1058543
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 18.08.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115852
- Termen limită
- 20.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 159-504435
- Documentație de atribuire
- DF1187865
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
25.000 RON
din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro