Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Furnizare Robot Senhance Surgical System -3arms cu instrumente si system ultrasonic

Număr anunț
CN1058704
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.746.178 RON
Valoare atribuită
11.695.890 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
23.08.2023 13:02
Anunț de atribuire
CAN1119124
Termen limită
26.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 163-512171
Documentație de atribuire
DF1187948

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

11.695.890 RON

din 11.746.178 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 50.288 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.