Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,9% sub estimat

FRUCTE

Număr anunț
CN1046398
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
AMA FRUCT CP SRL (CUI 28103545)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.920 RON
Valoare atribuită
32.896 RON 46,9% sub estimat
Data publicării
23.08.2022 10:39
Anunț de atribuire
CAN1092381
Termen limită
29.09.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1157272

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 61.920 RON Adjudecat: 32.896 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 MERE 55.950 RON STEDYAN COM · AMA FRUCT CP 5 contracte 31.998 RON ↓42,8%
STEDYAN COM · contract 29650 · 16.03.2023 9.310 RON
AMA FRUCT CP · contract 42280 · 26.06.2023 8.000 RON
STEDYAN COM · contract 60037 · 02.11.2023 5.040 RON
AMA FRUCT CP · contract 20024 · 03.01.2023 9.648 RON
STEDYAN COM,AMA FRUCT CP · contract 59666 · 14.11.2022
2 PORTOCALE 5.970 RON STEDYAN COM,AMA FRUCT CP 2 contracte 898 RON ↓85,0%
STEDYAN COM,AMA FRUCT CP · contract 59667 · 14.11.2022
AMA FRUCT CP · contract 60038 · 02.11.2023 898 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

32.896 RON

din 61.920 RON estimat 46,9%

Adjudecat la 53,1% din estimat · economie 29.024 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.