Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Achiziția publică de laptopuri pentru direcțiile de sănătate publică județene (DSP) în cadrul proiectului POCU 122607 cu titlul “Crearea și implementarea serviciilor comunitare integrate pentru combaterea sărăciei și a excluziunii sociale”
- Număr anunț
- CN1058674
- Autoritate contractantă
- Ministerul Sanatatii (CUI 4266456)
- Furnizor / câștigător
- MAGUAY COMPUTERS SRL (CUI 12167046)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102.856,80 RON
- Valoare atribuită
- 102.280 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 18.08.2023 14:18
- Anunț de atribuire
- CAN1114511
- Termen limită
- 20.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1188110
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAGUAY COMPUTERS SRL CUI RO 12167046
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Valoare atribuită
102.280 RON
din 102.856,80 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 576,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.