Atribuită Anunț de participare

Achizitie si montaj iluminat decorativ pentru sezonul de iarna 2023

Număr anunț
CN1058671
Autoritate contractantă
Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public (CUI 18115577)
Furnizor / câștigător
FOREST ELECTRO GRUP 2002 SRL (CUI 14479230)
Cod CPV
31522000-1 · Ghirlande luminoase pentru pomul de Craciun (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.460.960 RON
Valoare atribuită
5.458.700 RON
Data publicării
20.08.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1114602
Termen limită
27.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 161-510709
Documentație de atribuire
DF1188196

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

5.458.700 RON

din 5.460.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.