Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,5% sub estimat
Servicii de expertiza tehnica si raport de audit energetic pentru cladirile DRDP Cluj.
- Număr anunț
- CN1046369
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- ARTIFEX ENGINEERING SRL (CUI 4015772)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172.598 RON
- Valoare atribuită
- 157.867 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2022 07:58
- Anunț de atribuire
- CAN1090677
- Termen limită
- 23.09.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1157247
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARTIFEX ENGINEERING SRL CUI RO4015772
Subcontractanți 1
Valoare atribuită
157.867 RON
din 172.598 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 14.731 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.