Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat

Instrumente, accesorii și materiale de laborator

Număr anunț
CN1058686
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
Furnizor / câștigător
APEL LASER SRL (CUI 15595373)
Cod CPV
38624000-5 · Dispozitive de ajutor optic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
255.095 RON
Valoare atribuită
252.000 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
20.08.2023 17:00
Anunț de atribuire
CAN1115940
Termen limită
29.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 161-509438
Documentație de atribuire
DF1188099

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 255.095 RON Adjudecat: 252.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Componente optomecanice si optice 91.595 RON APEL LASER 91.000 RON ↓0,6%
2 Scule si accesorii de laborator 18.164 RON APEL LASER 18.000 RON ↓0,9%
3 Instrumente de laborator 145.336 RON APEL LASER 143.000 RON ↓1,6%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373

Valoare atribuită

252.000 RON

din 255.095 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 3.095 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.