Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Furnizare sistem de colectare si procesare date medicale pentru Spitalul de Pneumoftiziologie ”Sf. Stefan”

Număr anunț
CN1058760
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
VIV SOFT&TRADE S.R.L. (CUI 38781537)
Cod CPV
33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150.000 RON
Valoare atribuită
1.127.000 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
24.08.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1115040
Termen limită
27.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 163-513165
Documentație de atribuire
DF1188284

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.127.000 RON

din 1.150.000 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 23.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.