Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,7% sub estimat

Achizitie bitum rutier D70/100

Număr anunț
SCN1113024
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT CAMPULUNG (CUI 17100861)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
44113610-4 · Bitum (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
875.000 RON
Valoare atribuită
597.500 RON 31,7% sub estimat
Data publicării
24.08.2022 12:03
Anunț de atribuire
SCNA1077270
Termen limită
09.09.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1157308

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

597.500 RON

din 875.000 RON estimat 31,7%

Adjudecat la 68,3% din estimat · economie 277.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.