Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Furnizare sistem de colectare si procesare date medicale pentru C.E.T.T.T. Sf. Stelian
- Număr anunț
- CN1058761
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
- Furnizor / câștigător
- VIV SOFT&TRADE S.R.L. (CUI 38781537)
- Cod CPV
- 33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.000 RON
- Valoare atribuită
- 343.000 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2023 08:50
- Anunț de atribuire
- CAN1113949
- Termen limită
- 27.09.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1188285
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIV SOFT&TRADE S.R.L. CUI RO38781537
Valoare atribuită
343.000 RON
din 350.000 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 7.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.