Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat

Delegarii gestiuni serviciului de salubrizare pentru activitatiile Centrului de colectare a deșeurilor cu aport voluntar din comuna Floresti ECOCENTRU

Număr anunț
CN1058751
Autoritate contractantă
COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
Furnizor / câștigător
SUPERCOM SA (CUI 3884955)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.872.000 RON
Valoare atribuită
1.755.738,03 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
24.08.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1114315
Termen limită
22.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 163-516246
Documentație de atribuire
DF1188288

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SUPERCOM SA CUI RO 3884955

Valoare atribuită

1.755.738,03 RON

din 1.872.000 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 116.261,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.