Atribuită
Anunț de participare
Achizitie platforma informatica integrata de tip SMART in cadrul proiectului DIGITALIZAREA SERVICIILOR COMUNEI LUNGULETU, proiect nr. C10-I1.2-1103
- Număr anunț
- CN1058734
- Autoritate contractantă
- Comuna Lunguletu (Primaria Lunguletu) (CUI 4402752)
- Furnizor / câștigător
- TNT COMPUTERS SRL (CUI 14146589)
- Cod CPV
- 72265000-0 · Servicii de configurare de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.598.745,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.598.000 RON
- Data publicării
- 23.08.2023 17:00
- Anunț de atribuire
- CAN1122460
- Termen limită
- 22.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 163-513369
- Documentație de atribuire
- DF1188373
Documente
Documentația de atribuire
- 02. Caiet de sarcini rev. ANAP.pdf.p7s
- 03. Formulare.doc.p7s
- 04. Propunere contract servicii digitalizare.docx.p7s
- FisaDate_DF1188373.pdf
- Lista verificare DNSH.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TNT COMPUTERS SRL CUI RO 14146589
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ACONNECT SMART SOFTWARE S.R.L. CUI 43507989
Valoare atribuită
1.598.000 RON
din 1.598.745,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro