Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 92,0% sub estimat

”Servicii de transmisii de date”

Număr anunț
CN1058878
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663.573,12 RON
Valoare atribuită
52.800 RON 92,0% sub estimat
Data publicării
27.08.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1118028
Termen limită
29.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 166-522115
Documentație de atribuire
DF1188593

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 134.400 RON Adjudecat: 52.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de comunicaţii de date L2VPN Ethernet Bucureşti-Sofia 48.000 RON ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. 21.600 RON ↓55,0%
2 Servicii de comunicaţii de date L2VPN Ethernet Bucureşti-Budape… 86.400 RON ORANGE ROMANIA 31.200 RON ↓63,9%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
GTS TELECOM SRL CUI RO 4419886

Valoare atribuită

52.800 RON

din 663.573,12 RON estimat 92,0%

Adjudecat la 8,0% din estimat · economie 610.773,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.