Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,1% sub estimat
Echipamente pentru Centrul SMART Electrical Energy
- Număr anunț
- CN1058875
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
- Cod CPV
- 38810000-6 · Echipament de comanda a proceselor industriale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 750.842 RON
- Valoare atribuită
- 585.126 RON 22,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115553
- Termen limită
- 28.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 166-522223
- Documentație de atribuire
- DF1188608
Documente
Documentația de atribuire
- 02_Aviz_CTE_CentrulSmart_Crisan (1).pdf.p7s
- 06_CS_14_IE_CentrulSMART_Crisan.pdf.p7s
- 08_Formulare_Modele_Documente_eUT4ALL-PNRR (2).pdf.p7s
- FisaDate_DF1188608.pdf
- ModelContract_FURNIZARE_eUT4ALL-PNRR.docx.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 750.842 RON Adjudecat: 585.126 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem de analiza a semnalelor | 287.249 RON | S.C. ROHDE & SCHWARZ ROMANIA S.R.L. S.R.L. | 287.000 RON ↓0,1% |
| 2 | Pachet software pentru managementul proceselor | 12.689 RON | Anulat | — |
| 3 | Modul simulare Hardware in th Loop HiL | 260.000 RON | S.C. Laptop Aid SRL S.R.L. | 258.168 RON ↓0,7% |
| 4 | Sistem prototipare rapida | 40.000 RON | S.C. Laptop Aid SRL S.R.L. | 39.958 RON ↓0,1% |
| 5 | Sistem smart energy | 150.904 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAPTOP AID SRL CUI RO27443484
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROHDE & SCHWARZ ROMANIA SRL CUI RO13868973
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LAPTOP AID SRL CUI RO27443484
Valoare atribuită
585.126 RON
din 750.842 RON estimat
22,1%
Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 165.716 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.