Atribuită
Anunț de participare
Proiectare, execuţie lucrări si asistenţă tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul de Investitii: Extinderea Pavilionului "H5" - Secţia de Radioterapie din Cazarma 734 Bucureşti, sector 1, str. Calea Plevnei, nr. 134, municipiul Bucureşti
- Număr anunț
- CN1046382
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Furnizor / câștigător
- KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL (CUI 37190850)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.821.591,56 RON
- Valoare atribuită
- 41.038.479,24 RON
- Data publicării
- 25.08.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109223
- Termen limită
- 03.11.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 164-462810
- Documentație de atribuire
- DF1156930
Documente
Documentația de atribuire
- Contract PE FIDIC HOTARARE 297 si 375 DIN 2022 Pavilion H5 sectie radioterapie cu echipamente.docx.p7s
- DT.part1.rar.p7s
- DT.part2.rar.p7s
- DT.part3.rar.p7s
- DT.part4.rar.p7s
- DT.part5.rar.p7s
- FisaDate_DF1156930.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
KRAL MEDICAL SOLUTIONS SRL CUI RO37190850
Asociați 5
ALA EXPERT CONSTRUCT SRL CUI RO30056330
BAU STARK SRL CUI RO 30917324
BEDAMIRO HOLDING PARCĂRI CONSTRUCT S.A. CUI RO 28056680
CANBERRA PACKARD SRL CUI RO 7012045
ELEKTA MEDICAL SYSTEMS S.R.L. CUI 44324971
Subcontractanți 13
ACCURIS MEDICAL S.R.L. CUI RO41560790
CARMEN GEOPROIECT SRL CUI RO31457259
DORECAD SOL S.R.L. CUI 39983046
GINICON SRL CUI RO 3865686
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE VASILE PARVAN CUI 4266804
MATE-FIN SRL CUI RO 466443
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
RED WIRE CONCEPT S.R.L. CUI 45208568
ROTARY CONSTRUCŢII MENTENANŢĂ S.A. CUI 39870594
SEVEN HILLS MANAGEMENT SRL CUI 37512956
SMART CONSULTING CUI RO 14205731
TOTAL GRUP SOLUTIONS SRL CUI RO 16080740
YARDMAN SRL CUI RO28250562
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TERRA GAZ CONSTRUCT SRL CUI RO 10376216
Asociați 1
VIVAS INTERNATIONAL S.R.L. CUI 43442162
Subcontractanți 8
AC RAD MEDICAL CONSULT & SERVICE SRL CUI RO 29724745
CHLAD ENGINEERING SRL CUI 34388935
MIANDRAL BUSINESS S.R.L. CUI 42622858
ROMANO ELECTRO SRL CUI RO 36187
CONECO ROMANIA S.R.L. CUI RO386441
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
SMART CONSULTING CUI RO 14205731
VARINAK EUROPE SRL CUI 26193622
Terți + subcontractanți 1
AXDESIGN GROUP S.R.L. CUI RO17606444
Valoare atribuită
41.038.479,24 RON
din 39.821.591,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro