Atribuită
Anunț de participare
Proiectare (PAC+PT+CS+DE)+asistență tehnică pe parcursul executării lucrărilor și execuţia lucrărilor la obiectivul de investiţii ”Îmbunătățirea eficienței energetice a clădirilor publice–imobil din Piața Centrală nr. 6”.
- Număr anunț
- CN1058849
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- AMICII BUILDING SRL (CUI 24060832)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.580.030,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.026.208,50 RON
- Data publicării
- 26.08.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1117631
- Termen limită
- 10.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 165-521755
- Documentație de atribuire
- DF1188526
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI Piata Centrala 6-signed.pdf
- Documentatie tehnica Piata Centrala 6.part01.rar.p7s
- Documentatie tehnica Piata Centrala 6.part02.rar.p7s
- Documentatie tehnica Piata Centrala 6.part03.rar.p7s
- Documentatie tehnica Piata Centrala 6.part04.rar.p7s
- Documentatie tehnica Piata Centrala 6.part05.rar.p7s
- Documentatie tehnica Piata Centrala 6.part06.rar.p7s
- Documentatie tehnica Piata Centrala 6.part07.rar.p7s
- Documentatie tehnica Piata Centrala 6.part08.rar.p7s
- Documentatie tehnica Piata Centrala 6.part09.rar.p7s
- FisaDate_DF1188526.pdf
- FORMULARE si MODELE pt-ex cladire Piata Centrala 6.doc.p7s
- MODEL CONTRACT DE LUCRARI PT-EX-Piata Centrala 6.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMICII BUILDING SRL CUI RO 24060832
Subcontractanți 3
LOYAL CENTER SRL CUI RO 14709305
RADMAR INSTAL SRL CUI RO21535996
TROMPY PROD COM SERV CUI RO 6564408
Valoare atribuită
3.026.208,50 RON
din 2.580.030,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro