Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,7% sub estimat
Echipamente pentru Laborator Tribo-Coroziune Sala AN003 și Laboratorul de Biomecanică (sala AN116) Departamentul de Inginerie Mecanică, Facultatea de Inginerie din cadrul Universității „Dunărea de Jos” din Galați
- Număr anunț
- CN1058832
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 35125110-0 · Senzori biometrici (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.874 RON
- Valoare atribuită
- 42.685 RON 49,7% sub estimat
- Data publicării
- 25.08.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1112830
- Termen limită
- 27.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 164-518895
- Documentație de atribuire
- DF1188423
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 84.874 RON Adjudecat: 42.685 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CELULĂ ELECTROCHIMICĂ | 2.521 RON | ANDREESCU LABOR & SOFT S.R.L. | 2.520 RON |
| 2 | MAȘINĂ DE PRESAT PROBE | 40.336 RON | S.C. MULTILAB S.R.L. | 40.165 RON ↓0,4% |
| 3 | ANYBODY MODELING SYSTEM | 42.017 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MULTILAB CUI RO15537534
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDREESCU LABOR & SOFT SRL CUI RO 10931138
Valoare atribuită
42.685 RON
din 84.874 RON estimat
49,7%
Adjudecat la 50,3% din estimat · economie 42.189 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.