Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,7% sub estimat

Furnizarea solutiei informatice privind transparentizarea programelor de reabilitare termica in cadrul proiectului "Masuri de simplificare pentru cetatenii sectorului 3", cod SMIS/SIPOCA 155864/1264

Număr anunț
CN1058829
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
JARVIS TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 46243873)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680.671,43 RON
Valoare atribuită
1.500.000 RON 10,7% sub estimat
Data publicării
25.08.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1117022
Termen limită
11.09.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 164-517051
Documentație de atribuire
DF1178974

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.500.000 RON

din 1.680.671,43 RON estimat 10,7%

Adjudecat la 89,3% din estimat · economie 180.671,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.