Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,8% sub estimat
Excavator pășitor pentru acces pe terenuri accidentate (tip păianjen), tractiune 4X4, roti articulate si Platforma pentru transport cu rampe + accesorii
- Număr anunț
- CN1058916
- Autoritate contractantă
- DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
- Furnizor / câștigător
- RET UTILAJE SRL (CUI 6102921)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.246.078 RON
- Valoare atribuită
- 858.000 RON 79,8% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2023 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1115513
- Termen limită
- 27.09.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 166-524653
- Documentație de atribuire
- DF1188589
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RET UTILAJE SRL CUI 6102921
Valoare atribuită
858.000 RON
din 4.246.078 RON estimat
79,8%
Adjudecat la 20,2% din estimat · economie 3.388.078 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.