Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
SERVICII DE DESCARCARE CARBUNE DIN VAGOANE COD CPV 90917000-8
- Număr anunț
- CN1058898
- Autoritate contractantă
- Societatea Electrocentrale Craiova SA (CUI RO46943133)
- Furnizor / câștigător
- MINPREST SERV SA (CUI 14814483)
- Cod CPV
- 90917000-8 · Servicii de curatare a echipamentului de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.785.356,24 RON
- Valoare atribuită
- 2.778.864,96 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 27.08.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1114859
- Termen limită
- 03.10.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 166-522366
- Documentație de atribuire
- DF1188618
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MINPREST SERV SA CUI 14814483
Valoare atribuită
2.778.864,96 RON
din 2.785.356,24 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 6.491,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.